Chcete sa na niečo opýtať?
(Po-Pia 7:30 - 15:00 hod.)
TOURING FORCE

TOURING FORCE

Výrobca
Ďalšie informácie
 • Popis
 • 17
 • 19
Popis

Popis

TOURING FORCE

Sport touring pneumatiky pre istejšie jazdu.

 • PRIĽNAVOST ZA MOKRA A VÝKON
  Vysoký obsah oxidu kremičitého a špeciálne prísady zaisťujú vysokú priľnavosť pri nízkych teplotách a na mokrom povrchu. Znižujú prenos súčastí z gumy na povrch pneumatiky počas používania, čím zaisťujú konštantné jazdné vlastnosti po celú dobu životnosti pneumatiky. Umiestnenie, smer a hĺbka drážok zaisťujú optimálne výtlak vody a poskytujú skvelé jazdné vlastnosti v rôznych cestných a poveternostných podmienkach.
 • MAXIMÁLNY KONTAKT
  Konštrukcia behúňa je optimalizovaná tak, aby bola zaistená maximálna kontaktná plocha vo všetkých uhloch.
 • ZVÝŠENÝ POČET KILOMETRŮ A VYSOKÁ PRIĽNAVOSŤ
  Vďaka technológii MCTT (Multi Compound Tread Technology) poskytuje centrálne behúň väčší počet kilometrov a ramenné behúň zaisťuje vynikajúcu priľnavosť pri všetkých uhloch. Boli vyvinuté rôzne zlúčeniny - pokročilé elastoméry, vysoko aktívne plnivá a oxid kremičitý - ktoré zaručujú vysoký počet kilometrov a súčasne perfektnú priľnavosť.

Mitas TOURING FORCE bol vyvinutý pre všetky typy športových cestovných motocyklov. Je ideálnou voľbou pre jazdcov, ktorí cestujú na dlhšie výlety so polujezdci a batožinou, rovnako ako pre tých, ktorí dávajú prednosť športovejším a dynamickejším jazdám bez spolujazdca.

Priemer: 17
Priemer: 19

Priemer: 19

Produkty se filtrují...