Chcete sa na niečo opýtať?
(Po-Pia 7:30 - 15:00 hod.)
 

O nás

Najlepsiepneu.sk je internetový obchod s dlhoročnou tradíciou a bohatými skúsenosťami s online predajom. Patríme k najväčším a najnavštevovanejším e-shopom v oblasti predajov pneu . Každý rok u nás nakúpi viac ako 40 000 spokojných zákazníkov. Sme držiteľmi certifikátu APEK - certifikovaný obchod , čo vám dávam záruku kvality a bezproblémovosti vášho nákupu, ďalej si štandardne udržiavame veľmi vysoké hodnotenie na Heuréke .

 

Prečo nakúpiť u nás?

  • Tovar, ktorý máme na sklade expedujeme do 24 hodín (disponujeme viac ako 11 000 m2 skladových plôch)
  • Doprava stojí 3€ za kus
  • Rýchle a kvalitné odbavenie objednávok
  • Tisíce kusov pneumatík skladom

 

Aký sortiment ponúkame?

Na najlepsiepneu.sk nájdete tovar najvyššej kvality a pneumatiky novšie 3 rokov a uznávaných výrobcov. Na našom e-shope si vyberte, okrem iného, produkty značiek Continental, Barum, Matador, Semperit a mnohých ďalších. Na skladoch máme pneumatiky, ako pre osobné automobily, SUV či 4x4, tak aj pre dodávky, nákladné automobily i moto. Ďalej je možné u nás zakúpiť prvotriedne ALU disky, plechové disky a tiež máte možnosť zostaviť komplety podľa vašich predstáv.

Možno vám neponúkame tie najlacnejšie pneu, ale u nás máte istotu rýchleho dodania. Často už do druhého dňa u vás doma!

Našou prioritou je, aby ste mali ten najkomfortnejší pocit z jazdy, hlavne sa cítili bezpečne a to aj vďaka pneumatikám zakúpených v našom e-shope.

Produkty se filtrují...