Chcete sa na niečo opýtať?
(Po-Pia 7:30 - 15:00 hod.)
 
WRANGLER DURATRAC

WRANGLER DURATRAC

Výrobca
Ďalšie informácie
  • Popis
  • 18
  • 19
  • 20
Popis

Popis

Offroadová pneumatika Wrangler DuraTrac Goodyear

Pneumatika 4×4 ponúka potešenie z jazdy na úrovni extratriedy: Či už v bežnej cestnej premávke alebo v otvorenom teréne – letná pneumatika Goodyear Wrangler DuraTrac je verným spoločníkom na každej vozovke. Ťažké podklady, ako je blato, nie sú pre SUV pneumatiku žiadny problém

 

Výhody

Vysoká priľnavosť v hlbokom bahne a na snehu

Nezľaknite sa náročného terénu s technológiou TractiveGroove, ktorá zaisťuje lepší záber v bahne a na snehu. Pre lepší záber v náročných podmienkach je možné pneumatiku vybaviť hrotmi.

Tichá a stabilná jazda

Aj robustné vozidlá 4×4 môžu ponúknuť upokojujúce cestovanie vďaka dezénu blokov, ktorý znižuje hluk od vozovky. Profilované stredové bloky pomáhajú udržať bočnú stabilitu v nerovnom teréne.

Lepší záber v blate a na štrku

Lepší záber v ťažkom a premenlivom teréne. Samočistiace ramenné bloky Wrangler DuraTrac počas jazdy rýchlo odvádzajú štrk, blato a bahno.

Ochrana ráfika kolesa

Udržujte kolesá v dobrom stave s chráničmi ráfika, ktoré pomáhajú predchádzať nechcenému poškodeniu o obrubník.

 

Hodnotenie EÚ výkonu

Úspora paliva

Parameter úspory paliva vyjadruje mieru valivého odporu pneumatiky. Pneumatika s nízkym valivým odporom zaisťuje účinnejšie využitie paliva, pretože vyžaduje menej energie na odvaľovanie. Úspora paliva sa hodnotí od A (najvyššie hodnotenie) do E (najnižšie hodnotenie).

Priľnavosť za mokra

Priľnavosť za mokra je parameter, ktorý vyjadruje schopnosť pneumatiky brzdiť na mokrej vozovke. Priľnavosť za mokra sa hodnotí od A (najvyššie hodnotenie) do E (najnižšie hodnotenie).

Vonkajší hluk

Parameter udávajúci vonkajší hluk vydávaný pneumatikou, ktorý sa meria v decibeloch. Trieda hlučnosti pneumatík je uvedená v podobe čiernych zvukových vĺn v počte od jednej (tiché) do troch (hlasité).

 

Produkty se filtrují...