Chcete sa na niečo opýtať?
(Po-Pia 7:30 - 15:00 hod.)

Nakúp s osobným odberom na pobočke, prezuj na Continental


Prezuj na Continental

Nakúp s osobným odberom na pobočke, prezuj a získaj darček - Elektronickú kľúčenku v hodnote 20€.

Ďalej môžeš vyhrať sadu pneumatík v hodnote 350€ - Viac o súťaži sa dozviete na webe Contihra.cz

Klíčenka BestDrive

Pri nákupe a obutí *sady pneumatík Continental o veľkosti 15" a viac získaj darček v podobe bluetooth kľúčenky s motion senzorom.

* Sada = 4 pneumatiky

Aké je využitie kľúčenky?

  • Vyhľadávač Vašich vecí – Ak často márne hľadáte kľúče alebo peňaženku, je tento darček určený presne pre Vás! Upozorní Vás v prípade keď napr. zabudnete peňaženku na lavičke v parku alebo Vám ukáže polohu strateného zväzku kľúčov. Stačí len otvoriť appku a kliknúť. Kľúčenka sa okamžite rozzvoní a začne blikať.
  • Vyhľadávač telefónu – Ak na kľúčenke dvakrát stlačíte tlačidlo, môžete tým “prezvoniť“ svoj zatúlaný chytrý telefón.
  • Senzor pohybu – identifikácia pohybu predmetov, ktoré chcete mať pod kontrolou. Telefón vás upozorní, že sa niečo deje napr. s Vaším bicyklom v stojane.
  • Záznam pohybu – Pohybový senzor dokáže zaznamenať údaje o svojom pohybe aj keď nie je zrovna spárovaný s Vaším telefónom alebo tabletom, napríklad na cestovnom kufri. Pri otvorení aplikácie si môžete overiť, kedy a kde sa tracker pohyboval. Sledovanie pohybu je možné v aplikácii aj v reálnom čase.
  • Rodinné oznámenia – Údaje jedného trackeru možno zdieľať aj pre viacero užívateľov naraz. Ideálny prostriedok na informáciu, že Vaše dieťa bezpečne prišlo do školy.

Nakúp s osobným odberom na pobočke, prezuj a získaj darček - Elektronickú kľúčenku v hodnote 20€.

Produkty se filtrují...