Chcete sa na niečo opýtať?
(Po-Pia 7:30 - 15:00 hod.)

Garancia pneumatík

Pri cestovaní sa Vám môže stať veľa nepredvídateľných situácií, ktoré Vám znemožňujú ďalšie pokračovanie jazdy. Naša pneuservisná a autoservisná sieť BestDrive Vám ponúka jedinečnú možnosť ochrany proti neopraviteľnému poškodeniu pneumatík.

Čo Vám garancia poskytuje?

Jedná sa o ochranu proti neopraviteľnému poškodeniu pneumatík, ktoré vznikne pri bežnom používaní. Stať sa môže čokoľvek. Prejdete po klinci alebo ostrom predmete na vozovke. Taktiež môže dôjsť ku znehodnoteniu spôsobenému zlým stavom vozovky (napr. prerazenie spôsobené výtlkom alebo výmoľom na ceste).

Aké sú podmienky pre získanie BestDrive garancie?

Základným pravidlom je zakúpenie pneumatík pre osobné, SUV a 4x4 vozidla v našom e-shope a ich prezutie v našej partnerskej predajnej sieti. Ďalšou podmienkou je ich pravidelná kontrola na pobočkách minimálne každých 6 mesiacov

BestDrive garancia ponúka kompenzácie v rôznej výške v závislosti na hĺbke dezénu. Tabuľka kompenzácií je uvedená nižšie.

Tabuľka kompenzácií pre BestDrive garanciu
Zimné a allseason pneu Letné pneu
Orient. zbyt. hĺbka dezénu (mm) Zľava z akt. ceníkové ceny Orient. zbyt. hĺbka dezénu (mm) Zľava z akt. ceníkové ceny
> 7,9 100% > 6,5 100%
7,0 - 7,9 80% 6,0 - 6,5 80%
6,0 - 6,9 70% 5,0 - 5,9 70%
5,0 - 5,9 60% 4,0 - 4,9 60%
4,0 - 4,9 35% 3,0 - 3,9 35%

Ako teda získať BestDrive garanciu?

Dá sa to veľmi jednoducho, stačí si v našom e-shope kúpiť pneumatiky, pridať k nákupu službu prezutie a odporúčanú položku BestDrive garanciu a vyhľadať pobočku, naktorej si ich necháte prezuť a dohodnete si BestDrive garanciu.

Ako uplatniť garanciu?

Garanciu uplatníte tak, že na predajňu prinesiete všetky doklady od nákupu pneumatík a doklad o uzavretí BestDrive garancie.

 
BestDrive garancia
 

Produkty se filtrují...