Chcete sa na niečo opýtať?
(Po-Pia 7:30 - 15:00 hod.)
Späť

Spoločnosť Continental sa stala „Výrobcom pneumatík roka“ 2022

před 1 dnem
37k
Continental získal ocenenie „výrobca pneumatík roka“ od medzinárodného odborného časopisu Tire Technology International (TTI) za svoje dlhodobé inovácie zamerané na zlepšovanie technológií a udržateľnosti produktov. Ocenenie TTI v kategórii Innovation and Excellence patrí k najvýznamnejším oceneniam v odbore a udeľuje sa za významné výsledky a pokroky v oblasti technológie pneumatík na celom svete.

V tomto roku sa výberové kritériá opäť sústredili na technologické inovácie prispievajúce ku zvýšeniu bezpečnosti a udržateľnosti produktu. O ocenení výrobcov rozhodovala odborná medzinárodná porota, ktorá sa skladala z viac ako 20 novinárov a odborníkov z oboru pneumatík.

Výrobca pneumatík roka“ má tradične veľmi silnú konkurenciu, ako uvádza Matt  Ross, šéfredaktor magazínu Tire Technology International. 

Spoločnosť Continental získala toto ocenenie už po tretí krát za posledných osem rokov, čo  dokazuje jej mimoriadne odhodlanie podieľať sa na popredných technologických inováciach v  obore, ktorých stredobodom je bezpečnosť a udržateľnosť. Spoločnosť urobila na porotu dojem vďaka mnohým úspechom v posledných rokoch, ako napríklad vďaka riešeniu  ContiRe.Tex, druhej generácii pneumatiky Extreme E, širokej rade výskumných spoluprác alebo pneumatike Conti GreenConcept.

Ocenenie prevzal Bernd Korte, viceprezident oddelenia Platform Development & Industrialization v divízii Continental Tires. „Je pre nás veľkou cťou, že sme získali tohtoročnú cenu – výrobca pneumatík roka. Motivuje nás to, aby sme pokračovali v začatej ceste - neustále investovať do vývoja našich pneumatík a výrazne tak prispievať k bezpečnej, ekonomicky výhodnej a ekologicky šetrnej mobilite.“

Produkty se filtrují...